Repræsentanter

Repræsentanter valgt i 2019:


Jens Åge Hansen
Tranumengevej 38
9460 Brovst
Tlf.: 29 24 44 99
E-mail: hbh5415@gmail.com

John Pølund
Mølholmvej 49
9740 Jerslev J
Tlf: 21 84 36 74
E-mail: Johnpolund@privat.dk

Ulrik Frost
Over Søen 74
9460 Brovst
Tlf.: 51 74 13 65
E-mail: ulrik.frost@mail.dk

Peter Lambertsen
Gungervej 3
9460 Brovst
Tlf.: 98 23 32 37 - 20 26 64 89
E-mail: PogH_Lambertsen@yahoo.dk

Anna Marie Molin
Plantagevej 45
9700 Brønderslev
Tlf: 22788002
E-mail: anna-molin@privat.dk

Egon Molin
Plantagevej 45
9700 Brønderslev
Tlf:
E-mail: anna-molin@privat.dk

Thomas Bach Jensen
Rebild Kirkevej 9
9520 Skørping
Tlf: 20338683
E-mail: tbj@wiegaarden.dk

Elsebeth Jepsen
Fløevej 21
9530 Støvring
Tlf: 25247574 - 98 375585
E-mail: ebj@kmd.dk

Børge Lind Thomsen
Tylstrup Landevej 50
9382 Tylstrup
Tlf: 20 90 19 77
E-mail: lind@skansevejens-skole.dk

Peter Johansen
Fløevej 21
9530 Støvring
Tlf: 40585523 - 98 375585
E-mail: jpj@kmd.dk


Repræsentanter valgt i 2019 for ét år:

Lisbeth B. Andersen
Engholmvej 5, Gørup
8832 Skals
Tlf.: 86 69 73 80
E-mail: stutteri-lba@hotmail.com

Mark Larsen
Hallundkær 32
9700 Brønderslev
Tlf: 20 93 85 59
E-mail: wokmarg@hotmail.com

Susanne W. Pedersen
Hjørring Landevej 55
9380 Vestbjerg
Tlf: 20 73 29 69
E-mail: suswieped@gmail.com

Esben Olesen
Tvoruphøjevej 1
9574 Bælum
Tlf: 98 33 75 71 - 30 92 68 55
E-mail: lyngbjergbo@mail.tele.dk

Ditte Brix
Bunkhusvej 1
9240 Nibe
Tlf: 26 79 61 66
E-mail: Dbrix65@hotmail.com


Repræsentanter valgt i 2018:


Anette Nilausen
Tophøjvej 4, Brøndum
9500 Hobro
Tlf.: 98 64 14 88 - 60 76 24 93
E-mail: an@naturefterskolen.dk

Georg Thinggaard
Nibevej 225
9200 Aalborg SV
Tlf.: 98 34 34 98
E-mail: gt@tlbyg.dk

Jens Hellmers
Nørholmsvej 258
9000 Aalborg
Tlf: 51 23 17 48
E-mail: jens.hellmers@skorstensfejeren.dk

Mads Jensen
Søsvinget 10
9541 Suldrup
Mobil: 61 74 57 17
E-mail: MadsJ1390@gmail.com

Bitten Thomsen
Hallundvej 342
9700 Brønderslev
Tlf: 60 21 55 11
E-mail: bitten342@gmail.com


Suppleanter til repræsentantskabet:

1. suppleant:

Ole Michaelsen
Tylstrupvej 1
9382 Tylstrup
Tlf.: 20 45 00 41
E-mail: gl.kaersgaard@hotmail.com

2. suppleant:

Flemming E. Nielsen
Lynggårdsvej 11
9881 Bindslev
Tlf: 98 93 10 94 - 40 44 78 43
E-mail: flemmingskorstensfejer@gmail.com

Regionsrepræsentant for Ung i DV valgt 2019:

Sandy Knudsen
Røgelhedevej 15
9700 Brønderslev
24 44 35 07
E-mail: sandyknudsen@live.dk




Visninger: 7878